Inteca

Inteca to zespół konsultantów i inżynierów oprogramowania z bogatym doświadczeniem w realizacji projektów dla jednych z największych przedsiębiorstw w Polsce oraz zagranicą z sektorów finansów i bankowości, przemysłu, usług oraz administracji publicznej. Codziennie rozwiązujemy złożone problemy w imię naszej misji – dostarczania wartości biznesowej przez wykorzystanie technologii IT.

Co sprawia, że jesteśmy skuteczni i polecani przez naszych Klientów?

01. Po pierwsze: Nasz Zespół i podejście

Każdego dnia Inteca rozwiązuje złożone problemy, opierając się na naszej podstawowej misji dostarczania wartości biznesowej poprzez rozwiązania IT. To co sprawia, że Inteca jest naprawdę wyjątkowa to kultura pracy, która wspiera innowację, techniczny profesjonalizm z silnym naciskiem na wyniki biznesowe i zdroworozsądkowe lekceważenie „niemożliwego”. Cenimy i propagujemy stosowanie sprawdzonych standardów i metodyk IT w połączeniu z pragmatyzmem i zwinnością biznesową w dostawie.

  • pmp
  • scrum
  • prince2
  • open1
  • bpm

02. Po drugie: Nasi partnerzy

softwareag

Software AG jest liderem rynku w rozwiązaniach z dziedziny zarządzania procesami oraz integracji systemów IT. Oferuje rozwiązania o charakterze doradczym (modelowanie procesów, analiza wymagań) jak i realizacyjnym (wdrożenia systemów informatycznych). Bazując na własnych produktach zapewnia najwyższą jakość realizowanych projektów. Inteca jest partnerem Software AG skoncentrowanym na zagadnieniach Architektury Korporacyjnej zarówno w obszarze definiowania biznesu (Platforma Aris ) jak i wdrożenia rozwiązań integrujących procesy i systemy.

theopengroup

The Open Group jest globalnym konsorcjum, które jest autorem wielu standardów informatycznych, takich jak TOGAF 9 oraz ArchiMate 2. The Open Group posiada różnorodnych członków z ponad 400 organizacji członkowskich, którzy obejmują wszystkie sektory społeczności IT – klientów, dostawców rozwiązań, dostawców narzędzi, integratorów i konsultantów, a także pracowników naukowych i badaczy. Firma Inteca jest członkiem The Open Group, gdzie bierze udział w wypracowaniu i opiniowaniu kierunków zmian standardów dotyczących architektury korporacyjnej (m.in. ArchiMate 2). Członkostwo daje nam również dostęp do najnowszych informacji na temat standardów informatycznych i rozwojowych branży, a także daje możliwość współpracy i wymiany doświadczeń w ramach międzynarodowej społeczności ekspertów.

sparxsystems

Sparx Systems jest dostawcą zaawansowanych narzędzi do modelowania procesów oraz planowania, projektowania i budowy systemów informatycznych (Enterpise Architect). Oferowane narzędzia dzięki swojej otwartej architekturze z jednej strony umożliwiają tworzenie specjalistycznych branżowych rozszerzeń, z drugiej zaś zapewniają szerokie wykorzystanie w budowie systemów informatycznych. Inteca jest autoryzowany partnerem Sparx Systems w zakresie sprzedaży i wdrażania rozwiązań, przeprowadzania szkoleń oraz budowy własnych rozszerzeń opartych na platformie Enterprise Architect.

 

03. Po trzecie: Nasza metodyka wytwarzania oprogramowania oparta o model.

Przez lata zebraliśmy zestaw przydatnych praktyk z różnych metod i standardów wiodących na rynku, by stworzyć nasz model Metodyki Model Driven Engineering, która zwiększa efektywność i spójność procesu tworzenia oprogramowania.

Więcej informacji na temat sposobu pracy.

  • Model Driven Process Analysis
  • Model Driven Business Solution Design
  • Model Driven Architecture
  • Software Build chain automation

04. Po czwarte: Narzędzia wspierające naszą pracę

Do realizacji zadań projektowych wykorzystujemy nowoczesne narzędzia informatyczne, umożliwiające nam sprawną i jednoznaczną komunikację z partnerami projektowymi. Dzięki pełnej integracji wykorzystywanych narzędzi jesteśmy w stanie dostarczyć wysokiej jakości produkty w obszarach analizy, projektowaniu oraz implementacji rozwiązań IT.

Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane na Twoim urządzeniu. Możesz zmienić te ustawienia. zamknij